Prezídium

Prezídium je výkonným orgánom Slovenskej Komory Odhadcov Hodnoty Majetku a Znalcov - SKOHMaZ. Rozhoduje o všetkých veciach, ktoré nie sú stanovami alebo iným vnútorným predpisom zverené inému orgánu SKOHMaZ. Prezídium riadi činnosť SKOHMaZ medzi Konferenciami členov s výnimkou vecí, o ktorých si vyhradila rozhodovanie Konferencia členov. Prezídium má päť členov, ktorých volí Konferencia členov na trojročné funkčné obdobie.

Slovenskú Komoru Odhadcov Hodnoty Majetku a Znalcov navonok zastupuje Prezident, v prípade jeho neprítomnosti Viceprezident. Prezidenta a Viceprezidenta zo svojich členov volí Prezídium.

Súčasné zloženie Prezídia

Prezident

Viceprezident

JUDr. Marián Kačur                Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.">Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Členovia Prezídia

Ing. Jozef Faith, PhD.

Ing. Rastislav Jurina, PhD.

Ing. Naďa Antošová, PhD.