Články

Vážený používateľ,

Váš pokus o prihlásenie bol dočasne odmietnutý z nasledujúcich možných dôvodov:

  • POČET AKTÍVNYCH PRÍSTUPOV: Máme bezpečnostné obmedzenie na počet aktívnych prístupov na 1 takýto prístup. V prípade, že ste napríklad vypli webový prehliadač, zmenili počítač, prešli na mobilné zariadenie alebo pri akomkoľvek nekorektnom odhlásení, sa pre opätovné prihlásenie musíte najprv prihlásiť cez rovnaký webový prehliadač (počítač) a korektne sa odhlásiť cez tlačidlo a až potom Vám bude umožnené iné prihlásenie. V dlhodobejšom horizonte systém sám odhlási neaktívne prihlásenia. V reálnom čase môže byť jeden užívateľ prihlásený len jeden krát.
  • OBMEDZENIE ZDIEĽANIA PRÍSTUPOV: Máme bezpečnostné obmedzenie na počet IP adries (adresa Vášho internetového pripojenia) pre jeden účet. V období 1 mesiac je možné sa k jednému používateľskému účtu prihlásiť maximálne z 10 rozdielnych IP adries.

Veríme, že Vás táto bezpečnostná politika veľmi neobmedzila.

 


Image

Lazaretská 13, 811 08 Bratislava

Email: urad@komoraznalcov.sk

O nás v skratke

Slovenská Komora Odhadcov Hodnoty Majetku a Znalcov je nezávislé, dobrovoľné a nepolitické združenie založené v súlade so zákonom č. 83/1990 Zb. o združovaní občanov v znení neskorších predpisov a to ako samosprávna profesijná organizácia združujúca fyzické a právnické osoby vykonávajúce špecifickú profesiu.  


„Najväčší dar je, vedieť posúdiť hodnotu vecí“

  François de La Rochefoucauld

Rýchle správy